Menu
 

Bank Zamian Lokali

Gmina Miejska Głogów informuje o uruchomieniu tzw. Banku Zamian Lokali.
Celem Banku Zamian jest pośredniczenie w dokonaniu zamiany zajmowanego lokalu z najemcą innego lokalu należącego do mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Głogów lub położonego w innych zasobach (w tym Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. lub Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” - za zgodą właściciela lokalu).
Szczegółowe informacje w sprawie dostępne są na niniejszej stronie internetowej lub u pracownika Wydziału Komunalnego - Działu Gospodarki Miejskiej, ul. Rynek 10, pok. 243, nr tel. 076 7265479.

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności